Zakotvi v Roudnici

Zapojte se do tvorby strategie rozvoje našeho města! Diskutujme společně o budoucnosti Roudnice nad Labem a tématech, která jsou vám nejbližší.

Výměna Zakotvi

Město Roudnice nad Labem vám představuje jedinečnou příležitost aktivně se zapojit do budoucnosti svého města. Po celý červenec probíhá průzkum spokojenosti obyvatel „Zakotvi v Roudnici“. Ten je zásadním nástrojem pro získání cenné zpětné vazby, klíčové při tvorbě nové strategie rozvoje města.

Dotazník se zaměřuje na různé aspekty života v Roudnici nad Labem, od veřejných služeb přes zdravotnictví až po bezpečnost. Vaše názory a připomínky jsou nepostradatelné pro další rozvoj města a zvyšování kvality života všech jeho obyvatel. Výsledky průzkumu poslouží jako důležitý podklad pro aktualizaci Strategického plánu rozvoje města na období 2025-2034.

On-line dotazník zabere jen 15 minut

Fyzické kopie dotazníků naleznete v Informačním a dopravním centru Podřipska na Karlově náměstí (Arnoštova 88). Jeho vyplnění zabere přibližně 15 minut a je zcela anonymní.

Úvodní aktivitou celého projektu byla veřejná diskuse v Kulturním domě Říp, kde desítky hostů u osmi kulatých stolů debatovaly o budoucnosti svého města. Děkujeme všem, kteří přišli a podělili se o své vize, přání a nápady na řešení. Pokud jste se nemohli zúčastnit, online dotazník je příležitostí pro vás!

Děkujeme za váš čas a zpětnou vazbu. Pojďte s námi měnit Roudnici nad Labem k lepšímu!